Lubaczowska Piłka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

VI EDYCJA MINI-TYPERA

Aktualności

Wyniki - XIX kolejki.

  • autor: Redakcja, 2016-05-03 12:41

XIX kolejka, 03.05.2016 (wtorek) - 17:00

Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Graniczni Krowica

 Winiarz, Bembenek, M.Chomyszyn (sam) - M.Chomyszyn, 

Start Lisie Jamy 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy

 Szwed, Świstak - Mazepa

Leśnik Płazów 2-1 Roztocze Narol

 Żanczak, Bundyra - Sosnowski

Huragan Basznia Dolna 4-3 Victoria Stary Dzików

 M.Młodowiec, A.Młodowiec, Maciuła, Gutkowski - Nieckarz, S.Horajski, Wójtowicz

Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Juwenia Cieszanów

 2x B.Kornaga, 2x G.Furgała, Kubiszyn - Krzemiński

Zjednoczeni Zabiała/Stare Sioło 0-4 Zryw Młodów

 Szymeczko, Kobiałka, Kołodziej, M.Gotkowski

Zdrój Horyniec 0-0 Ursus Dachnów


O klasa: XXIII KOLEJKA

  • autor: Redakcja, 2016-05-03 11:45

XXIII kolejka, 03.05.2016, 17:00

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Santos Piwoda

 R.Porczak

Czarni Oleszyce 2-1 Promyk Urzejowice

 Jabłoński, Sokołowski - Dworak (sam)


A klasa: Wyniki XVIII kolejki spotkań

  • autor: lubaczowska_pilka, 2016-05-01 11:06

Victoria Stary Dzików 2-4 Rolnik Wólka Krowicka 

- ? - 2x P.Hanus, G.Furgała, Kubiszyn

Ursus Dachnów 0-2 Zryw Młodów

- A.Antonik, M.Gotkowski

Roztocze Narol 1-0 Huragan Basznia Dolna

-  Skalski

Graniczni Krowica 3-1 Start Lisie Jamy

- 2x M.Chomyszyn, W.Kamiński - Świstak

Zdrój Horyniec 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka

- Pukas, Gryszczyk, Mazurkiewicz, Banaś - P.Ważny

Juwenia Cieszanów 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło

 - 

Gwiazda Wielkie Oczy 8-1 Leśnik Płazów

 - 


B klasa: Wyniki 13. kolejki spotkań

  • autor: lubaczowska_pilka, 2016-05-01 11:03

Piast Antoniki 1-4 Unia Łukawiec

LKS Ryszkowa Wola 4-0 Walter Opaka

Zalew Stary Lubliniec 3-1 Dąb Cetula

Czerwoni Cewków 1-0 Tanew Wola Wielka

Wawrejko 

Błękitni Zalesie 0-2 Błękitni Futory

Źrałka, Marcin Kowal


Wygrana Pogoń-Sokół, kolejna już porażka Czarnych.

  • autor: Redakcja, 2016-04-30 18:11

MKS Radymno 1:2 Pogoń-Sokół Lubaczów

- Hamacher - Paweł Małecki, Damian Cisek

Pogoń-Sokół: Łakomy - Dobrianskyi, Cisek, Kamień, Kinach (Dyś) - Zając, Sęga (Ramian), Niemczak (Baran), Roman, Hojdak (Grabiec) - Małecki

 

Motor Grochowce 3:0 Czarni Oleszyce

 

Czarni: Antosz - Kalmuk, Jaremko, D.Mamczura, Buksak - Sokołowski, D.Pytel, M.Mamczura, T.Sałek - Jabłoński


Sponsorowane

 

Archiwum aktualności


Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

O klasa: XXII KOLEJKA

Radymno - Pogoń-Sokół 

Grochowce - Czarni 

A klasa: XVIII KOLEJKA

 Juwenia - Zjednoczeni 

 Victoria - Rolnik 

 Ursus- Zryw 

 Gwiazda - Leśnik 

 Roztocze N. - Huragan 

 Graniczni - Start 

 Zdrój -Roztocze R.R.

B klasa: XIII KOLEJKA

Piast - Unia  

Ryszkowa Wola - Walter

 Dąb - Zalew 

Czerwoni - Tanew

Błękitni Z. - Błękitni F.  

 

#AklasaGra

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. koke_92 37
2. Peter92 35
3. smsroman 34
4. Rolnik. 34
5. bartek0092 33
6. kastra 33
7. ..mucha.. 32
8. kiur26 31
9. Aziomus 31
10. misteriks 28

Klasyfikacje strzelców

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Partnerzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 627, wczoraj: 1431
ogółem: 1 241 556

statystyki szczegółowe

UWAGA!

Strona nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy umieszczanych przez użytkowników. Kreuj swoje myśli w sposób odpowiedzialny i nienaruszający dóbr drugiej osoby! Pamiętaj - nie jesteś anonimowy!